Działalność

Działalność

Przedmiotem działalności Spółki jest jednostkowa oraz krótkoseryjna produkcja  odpowiedzialnych  odlewów  żeliwnych z żeliwa sferoidalnego oraz szarego wraz z obróbką mechaniczną. 

Spółka oferuje kompleksową obsługę klientów, począwszy od projektowania i przygotowania technologii, wykonania komputerowej symulacji zalewania i krzepnięcia, produkcję odlewów, obróbkę mechaniczną, różnego rodzaju badania, malowanie montaż i wysyłkę do klienta.

Produkujemy odlewy żeliwne dla następujących segmentów rynku:

  • Przemysł energetyczny
  • Przemysł energii odnawialnej
  • Przemysł chemiczny
  • Przemysł maszynowy
  • Przemysł okrętowy
  • Przemysł dźwigowy i inne

Eksport Spółki stanowi ponad 90% produkcji i odbywa się głównie do krajów Unii  Europejskiej. Około 90% produkowanego żeliwa stanowi produkcja odlewów z żeliwa sferoidalnego, w którym znaczący udział ma gatunek materiału GGG 40.3.

Produkcja odbywa się zgodnie z Zintegrowanym Systemem Zarządzania spełniającym wymagania norm: ISO 9001:2008, ISO 9001:2015, ISO 14001:2004, ISO 14001;2015 oraz PN-N 18001:2004.
Produkty Odlewni spełniają wymagania światowego towarzystwa kwalifikacyjnego - Lloyd's Register.

Odlewnia Elzamech Sp. z o.o. zlokalizowana jest na terenach przemysłowych położonych przy ul. Dolnej i Niskiej wyposażonych w pełną infrastrukturę techniczną oraz w bliskim sąsiedztwie firm kooperujących.

Spółka gwarantuje wysoką jakość, terminowe dostawy a jej produkty z powodzeniem konkurują z wyrobami innych producentów odlewów żeliwnych.

Elzamech jest firmą rozpoznawalną nie tylko na rynku krajowym ale również na całym świecie.

Napisz do nas